Z uwagi na aktualna sytuacje pandemiczną proponowany termin rezerwacji proszę określać na min 48 godzin od chwili jej dokonywania. Jeśli możliwe będzie załatwienie sprawy bez konieczności Państwa wizyty w Urzędzie powiadomimy o tym niezwłocznie.

System rezerwacji wizyt w Zarządzie Mienia Skarbu Państwa

Zapraszamy do skorzystania z internetowego systemu rezerwacji wizyt w ZMSP:

ZMSP od początku pandemii funkcjonuje i realizuje obsługę mieszkańców przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Przyjęte rozwiązania pozwalają na płynną realizację zadań, a interesanci mają możliwość załatwiania swoich spraw. Obowiązują jednak pewne ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą klientów.

Interesanci przyjmowani będą tylko po uprzedniej rezerwacji wizyty. Będą wpuszczani do siedziby przez pracownika wydziału na ściśle wcześniej umówioną godzinę.

System rezerwacji wizyt umożliwia sprawdzenie aktualnego stanu kolejek oraz umówienie wizyty do stanowisk obsługi bezpośredniej.

Instrukcja:

  • Prosimy wybrać datę oraz godzinę którą Państwa interesuje.
  • Następnie wypełnić wszystkie wymagane pola – Rezerwacje bez podanego celu wizyty będą odrzucane.
  • W przypadku zapytań dotyczących nieruchomości, prosimy o wskazanie dokładnego adresu.
  • Na maila otrzymacie Państwo potwierdzenie lub anulowanie wizyty jeżeli będzie ona niemożliwa do zrealizowania. Prosimy o przybywanie jedynie na potwierdzone wizyty.  
  • Szare pola na kalendarzu oznaczają że termin jest już zajęty.

SZANOWNI PAŃSTWO

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM ZWIĄZANYM
Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ WIRUSA COVID 19 INFORMUJEMY, ŻE OD 24 stycznia 2022 R.
DO ODWOŁANIA KANCELARIA ZMSP BĘDZIE NIECZYNNA.
WPROWADZONA ZOSTAJE TYMCZASOWA KANCELARIA, tj. DOKUMENTY (umieszczone w kopercie) MOŻNA SKŁADAĆ DO OZNACZONEGO POJEMNIKA PODAWCZEGO, USTAWIONEGO W KORYTARZU PRZY WINDZIE. (V piętro)

WE WSZYSTKICH SPRAWACH, KONTAKT Z ZMSP ODBYWAĆ SIĘ MOŻE DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ.

Ewentualna wizyta w ZMSP jest możliwa jedynie w sprawach wyjątkowych po uprzednim umówieniu wizyty (telefoniczna rezerwacja) – pod numerami: 885 523 500 lub 22 551 21 10.